Galeria

Zapraszam Cię do zagłębienia się w cudowny świat fotografii slubnej, pełnej emocji i wzruszeń. Razem przejdźmy przez najważniejsze etapy tego jakże wspaniałego dnia.

Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie. 

Ansel Adams


Przygotowania

Jakże ważnym momentem jest przygotowanie się do ceremonii, bycie z Wami podczas tego ekscytującego czasu pozwala na uchwycenie wielu niepowtarzalnych chwil. Emocje delikatnie, powoli stają się coraz bardziej odczuwalne. Przyjemne napięcie daje o sobie znać, moment w którym pani młoda zakłada suknię, pan młody garnitur podkreśla powagę sytuacji. Wielką przyjemnością jest możliwość uczestniczenia i przeżywania z Wami tych chwil.

Ceremonia

Już gotowi, piękni i zakochani państwo młodzi wkraczają na ceremonię. Kwiaty pięknie pachną, w tle nastrojowa muzyka. Jeszcze chwila i padnie to jakże ważne słowo „tak”. Po zakończonej ceremonii już jako mąż i żona na nowej drodze życia młodzi rozpoczynają wspólną podróż przez życie.

Przyjęcie

Gdy emocje już nieco opadają możemy przejść do kolejnej części świętowania Waszego dnia. Przyjęcie weselne, czas składania życzeń i wspólnej zabawy. To idealny moment na spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, na rozmowy, wspólny posiłek i zabawę do białego rana.

Plener

Ostatnim a w zasadzie przedostatnim etapem naszej wspólnej podróży są zdjęcia plenerowe, później już możecie skupić się na sobie w pełni. Tworząc dla Was tą jedyną niepowtarzalną pamiątkę jesteśmy ciągle do Waszej dyspozycji.

Polub nas na Facebooku